Sanal Sunucu ( VPS - VDS )

Kampanya! Yıllık 9.99$ 'dan başlayan fiyatlar ile WordPress Hosting Fırsatı

Satın Al

Windows / Linux Bulut Sanal Sunucu

VPS / VDS sunucular ile siteniz yada mailleriniz size özel ayrı bir sunucuda barınır ve genel sorunlardan etkilenmezler. Sizde web sitenizi yada e-postalarınızı size özel bir sunucuya taşıyabilirsiniz.

Registration
.com $2.99 Register
Domain Transfer
.com $2.99 Register
DNS Management
.com $2.99 Register
Whois Privacy
.com $2.99 Register
 
demo

Üstün Veri Merkezi ve Network Altyapısı

Tüm sunucularımız kaliteli altyapıya sahip ve Türkiye'nin kaliteli Tier 3 veri merkezi sertifikalarına sahip olan Radore ve DGN veri merkezilerinde barındırılmaktadır.

Sunucularınız İstanbul,Ankara ve İzmir'in kesişme noktası olan ve internet ağının birleşme noktası konumundaki Bursa DGN ve Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezi konumundaki İstanbul Radore ile en hızlı internet erişimine sahip olacaktır.

Biaweb internet erisimini Türk Telekom, Superonline ve Vodafone üzerinden saglamakta olup, 2X10 Gbit Uplink üzerinden bağlantı sağlamaktadır. Ana omurgayı oluşturan ekipmanların tamamı Juniper marka olup yedekli çalışılmaktadır.

Yüksek Performanslı Donanımlar

Bulut altyapımız Türkiye'nin en güçlü donanım altyapılarından birine sahiptir, müşterilerimizin bulut sunucularından en iyi performansı alabilmesi için en iyi sunucu, depolama, ağ ve yardımcı donanımlarından oluşmaktadır.

demo
demo

SSD Altyapı Gücü

Biaweb sanal sunucuları ile ek ücret ödemeden ve tamamen otomatik olarak yeterli depolama alanı ve yüksek I/O için SSD performansı sizleri bekliyor. HP 3PAR platformumuzu en üstün performansa göre konfigüre ederek siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

%100 Online Yönetim

Ben sunucu yönetemem diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Müşteri panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz. Ayrıca sunucu IP adreslerinizin rDNS kayıtlarını anlık olarak düzenleyebilir, olası bir durumda sunucunuzu tekrardan kurabilirsiniz.

demo

Kurumsal Bulut Sunucu Altyapısı

Sunucularımız aktif-pasif yedekleme mekanizmasına sahip %100 SSD SAN depolama altyapısında yüksek performanslı SSD Disklerde barındırılmaktadır.

%99.9 Uptime Garantisi

Türk Telekom, Superonline ve Vodafone hatları ile yedekli fiber bağlantılar üzerinde, yedekli aktif network donanımlarıyla en yüksek uptime oranı.

Yedekleme Servisi

Biaweb tarafından alınan tüm sunucularınızda opsiyonel olarak yedek alma servisimizden yararlanın.

Anında Kurulum

Siparişiniz doğrulandıktan hemen sonra, sunucularınız çok kısa bir sürede kullanıma hazır hale getirilerek size teslim edilir.

DDoS ve DoS Koruması

İsteğe bağlı DDoS ve DoS koruma paketlerimiz ile sunucunuzun güvenliğini en üst seviyede tutun.

7/24 İzleme

Sunucularımız ve içerisindeki servisler 7/24 monitor edilerek, sorun halinde anında müdahale edilirler.

0 850 840 10 13 destek@biaweb.net.tr